skip to Main Content

Bakım ve Onarım

Yetkili Servisimiz yıl boyunca uzman kadrosuyla bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunuyor

Aracınızın kaliteli bir hizmet alabilmesi için,Renault Mais eğitimli uzman cotech gözetiminde çalışan mekanik teknisyenler tarafından standartlara uygun özel cihaz ve aletler kullanılarak, büyük bir titizlikle onarımı yapılır.

Aracınızın tüm periyodik bakımlarını Renault yetkili servislerinde yaptırın, aracınızın yaşına göre artan “Renault Avantaj” indirimlerinden ve 2 yıl yedek parça ve işçilik garantisinden yararlanın.

  • Yedek parça kalitesi: Renault Yetkili Servislerinde modele göre 12 yıla varan anti-korozyon garantili Renault Orijinal Yedek Parçaları kullanılır.
  • Onarım kalitesi: Renault aracınız hakkında eğitim almış uzmanlar tarafından standartlara ve güvenlik kurallarına uygun onarım yapılır.
  • Fiyat şeffaflığı: Sürpriz ek ücretler olmadan size söz verilen fiyatta onarım yapılır.
  • Belirtilen sürede teslimat: Size bildirilen sürede aracınız teslim edilir.
  • Kalite kontrol: Aracınızın mükemmel fabrika standartlarına geri döndürülmesi amaçlanır ve uygulanan her işlemin kalite kontrolü yapılır.

UYARI İŞARETLERİ

Gösterge panelinizde yanan ışık.Şayet bu işareti görürseniz, aracınızı Renault Yetkili Servislerimize getirin ve gerekli kontrollerini yaptırınız. Renault, her bakım için, şeffaf fiyatlı işçilik ve parça dahil Renault Fix paketlerini önermektedir.