Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Nesil Otomotiv

HAYAT, YAŞ ALDIKÇA GÜZEL

renault yatay4 Yaş ve Üzeri Tüm Renault Araçlarınızın fix paketler ve mekanik onarımlarda %20 indirim
Kampanya İmkanlarından Faydalanmak için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

YAŞINI ALAN YAŞADI

dacia 3ekim 24aralik 4 Yaş ve Üzeri Dacia Araçlarınıza fix paketler ve mekanik onarımlarda %20 indirim. Kampanyamızdan Sizleri de Faydalandırmak için Servisimize Bekliyoruz.

BİR BAKMIŞIZ, KIŞ GEÇMİŞ

20170116 0225 renault yatay16 Ocak – 25 Şubat 2017 Tarihleri Arasında Tüm Araçların akü, silecek, multimedya ve ön cam fix paketlerinde %20  İndirim bu tekliflere ek olarak Hafif ticari araçlara (Renault Master, Trafic, Kangoo ve Dacia Dokker) Fren fix paketlerinde %20 indirim verilecektir.

BİZ NE KIŞLAR GÖRDÜK, BÖYLE FIRSAT GÖRMEDİK!

20170116 0225 dacia yatay16 Ocak – 25 Şubat 2017 Tarihleri Arasında Tüm Araçların akü, silecek, multimedya ve ön cam fix paketlerinde %20  İndirim bu tekliflere ek olarak Hafif ticari araçlara (Renault Master, Trafic, Kangoo ve Dacia Dokker) Fren fix paketlerinde %20 indirim verilecektir.

BİZİM ARAMIZDA SOĞUKLUK OLMAZ

renault kis kampanya7 Kasım - 17 Aralık 2016 tarihleri arasında Dacia Yetkili Servislerinde

4 adet lastik alana* 80 TL değerinde akaryakıt çeki veya Sony Kulaklık hediye!

%20 avantajlı fiyatlar tüm Renault mekanik onarımları, Fix Paketleri (Ön Cam Hariç) ve Elf motor yağlarında geçerlidir. * 4 adet yaz veya kış lastiği alımlarında: Lassa veya Bridgestone'dan 60 TL tutarında Shell akaryakıt çeki ya da Michelin'den 15" ve altı jantlardan alımlarda 50 TL, 16" ve üzeri jant alımlarında 80 TL'lik Opet akaryakıt çeki ya da Goodyear 16" ve üstü 4 adet kış veya 4 mevsim binek, 4x4 lastik alana Sony kafaüstü kulaklı hediye edilecektir. Kampanya avantajları katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

HAVALAR ÜRPERTİRKEN MASRAFLAR ÜRKÜTMESİN

dacia kis mapanya7 Kasım - 17 Aralık 2016 tarihleri arasında Dacia Yetkili Servislerinde

4 adet lastik alana* 80 TL değerinde akaryakıt çeki veya Sony Kulaklık hediye!

%20 avantajlı fiyatlar tüm Dacia'ların mekanik onarımları, Fix Paketleri (Ön Cam Hariç) ve Elf motor yağlarında geçerlidir. * 4 adet yaz veya kış lastiği alımlarında: Lassa veya Bridgestone'dan 60 TL tutarında Shell akaryakıt çeki ya da Michelin'den 15" ve altı jantlardan alımlarda 50 TL, 16" ve üzeri jant alımlarında 80 TL'lik Opet akaryakıt çeki ya da Goodyear 16" ve üstü 4 adet kış veya 4 mevsim binek, 4x4 lastik alana Sony kafaüstü kulaklı hediye edilecektir. Kampanya avantajları katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

 

HAYAT YAŞ ALDIKÇA GÜZEL

renault 3ekim 24aralik03 Ekim - 24 Aralık 2016 Tarihleri Arasında 4 Yaş ve Üzeri Renault Araçlarınıza Renault Yedek Parçaları ve Elf motor Yağları İçeren Tüm Mekanik Onarımlarda % 20 İndirim kampanyamızdan Sizleri de Faydalandırmak için Servisimize Bekliyoruz.

YAŞINI ALAN YAŞADI

dacia 3ekim 24aralik03 Ekim - 24 Aralık 2016 Tarihleri Arasında 4 Yaş ve Üzeri Dacia Araçlarınıza Dacia Yedek Parçaları ve Elf motor Yağları İçeren Tüm Mekanik Onarımlarda % 20 İndirim kampanyamızdan Sizleri de Faydalandırmak için Servisimize Bekliyoruz.

FIRSATINIZ VARKEN GELİN

master kampanyaTicari araç sahiplerine Renault yedek parça ve Elf motor yağı içeren tüm mekanik onarımlarında Renault fix paketler dahil %25 inidirim

Maksimum kredi kartına + 6 takist , Yapı kredi world’e +4 taksit imkanı

Kampanya 5 Eylül - 8 Ekim 2016 tarihleri arasında Renault Yetkili Servislerinde!

BİZ DE ESNAFIZ

dacia ticariTicari araç sahiplerine Dacia yedek parça ve Elf motor yağı içeren tüm mekanik onarımlarında %25 inidirim.

Maksimum kredi kartına + 6 takist , Yapı kredi world’e +4 taksit imkanı

Kampanya 5 Eylül - 8 Ekim 2016 tarihleri arasında Dacia Yetkili Servislerinde!

YAŞI OLAN YAŞADI

renault yatay4 Yaş ve Üzeri Tüm Renault Araçlarınızın Tüm Bakım ve Mekanik Onarımlarında Kampanya Tarihleri arasında %20 İndirim
Maksimum ve Axses Kredi Kartınıza +6 Taksit, Paraf'a +4 Taksit İmkanlarından Faydalanmak için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

YAŞI OLAN YAŞADI

Dacia 4yas kampanya ekranKampanya Tarihleri arasında Yetkili Servisimize Gelin 
4 Yaş Ve Üzeri Dacia Araçlarınızın Tüm Bakım Ve Mekanik Onarımlarında %20 İndirim 
Fırsatından Sizleride Faydalandıralım.  Ayrıca Maksimum ve Axses Kredi Kartınıza +6, Paraf'a +4 Taksit İmkanı 

Yazı Sıcak Karşılıyoruz

Yaz Servis Kampanyası

30 Mayıs- 2 Temmuz Tarihleri arasında Renault'unuzun Tüm Mekanik Onarımlarında, Fix Paket ve Elf Motor Yağlarında % 20 İndirim

Yazı Sıcak Karşılıyoruz

30 Mayıs-2 Temmuz'da Tarihleri Arasında Yetkili Servislerimizde Tüm Mekanik Onarımlar, Fix Paketler ve Elf Motor Yağlarında %20 indirim Fırsatından Sizleri de Faydalanıralım.

Axess, Paraf, Maksimum, Worldcard'a 9 Taksit 

 

Havanıza Bakın

Klima Temizleme Paketi 79 TL

Renault araçlara ait indirimli Klima Temizleme Paketi (KTP) fiyatıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Klima Temizleme Paketi, 7711424850 referanslı klima temizleme ürünü ve işçilik ücretini içermektedir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklife bakmadan yola çıkmayın.

Amortisör Fix Paketlerinde %20 indirim + 4 adet Goodyear lastik alana 300 TL'ye varan Tatil İndirimi Çeki hediye

%20 indirim, tüm Renault Amortisör Fix Paketlerinde geçerlidir. Goodyear ile Tatil Keyfi Kampanyası kapsamında 15" ve üzeri Goodyear marka binek veya 4x4, dört mevsim veya yaz lastiklerinden tek seferde 4 (dört) adet satınalan gerçek kişi son tüketiciler; sadece Tatil Sepeti'nin 444 44 20 numaralı hattı (Çağrı Merkezi) üzerinden yapacakları en az 3 (üç) gecelik yurtiçi veya yurtdışı otel konaklaması veya en az 3 (üç) günlük yurtiçi veya yurtdışı Tur Paketi satın alımında kullanılmak üzere 200 TL veya 300 TL değerinde İndirim Çekini almaya hak kazanacaktır. Goodyear ile Tatil Keyfi Kampanyası katılım koşulları ve detayları için www.goodyeariletatilkeyfi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkı durun. Bu yaz indirimli başlıyor!

4 adet Goodyear lastik alana 300 TL'ye varan Tatil İndirim Çeki hediye

%20 indirim, tüm Dacia Amortisör Fix Paketlerinde geçerlidir. Goodyear ile Tatil Keyfi Kampanyası kapsamında 15" ve üzeri Goodyear marka binek veya 4x4, dört mevsim veya yaz lastiklerinden tek seferde 4 (dört) adet satınalan gerçek kişi son tüketiciler; sadece Tatil Sepeti'nin 444 44 20 numaralı hattı (Çağrı Merkezi) üzerinden yapacakları en az 3 (üç) gecelik yurtiçi veya yurtdışı otel konaklaması veya en az 3 (üç) günlük yurtiçi veya yurtdışı Tur Paketi satın alımında kullanılmak üzere 200 TL veya 300 TL değerinde İndirim Çekini almaya hak kazanacaktır. Goodyear ile Tatil Keyfi Kampanyası katılım koşulları ve detayları için www.goodyeariletatilkeyfi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu fırsat havadan değil, Dacia'dan!

Klima Temizleme Paketi tüm Dacia'lara 79 TL

Bu yaz havanızı değiştirecek fırsatlar için 25 Nisan - 21 Mayıs tarihleri arasında Dacia Yetkili Servislerine gelin.
Dacia araçlara ait indirimli Klima Temizleme Paketi (KTP) fiyatıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Klima Temizleme Paketi, 7711424850 referanslı klima temizleme ürünü ve işçilik ücretini içermektedir. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Görmedik, durmadık demeyin!

Fren ve silecek Fix Paketlerinde Renault fren balatası, fren diski, silecek fix paketleri için; 4 yaşa kadar olan araçlar için %20, + yaş ve üzeri araçlar için %25 indirim uygulanmaktadır. %15 indirim ise Motrio fren balatası, fren diski ve silecek Fix Paketlerini kapsamaktadır. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. Kampanya, 7 Mart - 9 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Güvenlik Deyince Önce Bi DUR

Dacia fren balatası, fren diski ve silecek Fix Paketleri için; 4 yaş ve üzeri araçlara %25, 4 yaşa kadar olan araçlara %20 indirim uygulanmaktadır. %15 indirim ise Motrio fren balatası, fren diski ve silecek Fix Paketlerini kapsamaktadır. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. Kampanya 7 Mart-9 Nisan tarihleri arasında geçerlidir.